Hakkımızda

Doruk Endüstri, uluslararası pazarlarda tescilli PROVAL markası ile endüstriyel vanalar ve aktüatörler üretmektedir.

Son teknoloji CNC işleme merkezleri ile donatılan, Dilovası Mermerciler OSB’de 10.000 m2 alanda yerleşik fabrikası ile ülkemizin sektöründe lider endüstriyel vana ve aktüatör üreticisidir.

Türkiye’de üretilen Proval markalı vana ve aktüatörler 70’i aşkın ülkede müşterilerine güvenilir proses kontrol çözümleri sunmaktadır.Doruk Endüstri, 2001 yılı itibariyle proses vanaları ve otomasyon sistemleri konularında dünyanın önde gelen endüstriyel vana ve otomasyon sistemleri üretici şirketleri ile yaptığı ürün ve teknoloji işbirliği ile her türlü akışkan ortamına uygun proses kontrolüne yönelik endüstriyel vanalar ile aktüatörler üretmekte ve müşterilerine akışkan kontrolü konularında profesyonel çözümler sunmaktadır.

Ağırlıklı olarak; kimya,petrokimya, gıda, su arıtma, çimento,denizcilik, kağıt, ilaç ve genel endüstriyel proses kontrolü uygulamalarında tercih edilmektedir.

Ana ürünler kelebek, küresel, bıçaklı, diyaframlı vanalar, çekvalfler, emniyet ventilleri, kauçuk kompansatörler ve kontrol vanaları ile pnömatik, elektrikli, hidrolik aktüatörler ve bunların aksesuarlarıdır.

Sürekli gelişim stratejisi ve tecrübeli kadrosu ile müşteri taleplerine göre ürünlerini sürekli geliştiren; üretim parkuru ve ekipmanları için sürekli yatırım yapan şirketimiz Avrupa’nın önde gelen aktüatör ve vana üreticisi olma yolunda hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Proval Kullanan Müşterilerimiz